Pazartesi , Aralık 10 2018
Anasayfa / TARTIŞMA KONULARI / İyi Ki Doğdun Fırat Çakıroğlu!

İyi Ki Doğdun Fırat Çakıroğlu!

Fırat Çakıroğlu’nu doğumgününde anıyoruz.

 

01.01.1991 Fırat Çakıroğlu Doğumgünü

 

Fırat Yılmaz Çakıroğlu, 1991 yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde dünyaya geldi. Annesinin tayininden dolayı altı sene boyunca 1996 yılında gittiği Diyarbakır’da bulundu ve ilkokul eğitimini burada tamamladı. Ardından annesi öğretmenlik yapmak için Almanya’ya gitti. Ortaokul eğitimini Almanya’da alan Fırat Çakıroğlu, lise eğitimini de Konya Akşehir’de bitirdi. Önlisans eğitimini Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde devam ettirdi. Üniversite eğitimi boyunca yaklaşık 1 sene kadar Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Temsilcisi olarak görev yapıyordu.

Pkk sempatizanı olan Nurullah Semo adındaki kahpe! kamera kayıtlarına göre Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi civarındaki Ege Cafe’nin mutfağından temin ettiği bıçak ile Fırat Çakıroğlu’nu iki bacağı, kasık ve göğüs boşluğundan olmak üzere tam beş yerinden yaraladı.

Ambulansın 45 dakika boyunca olay yerine ulaşamaması sebebiyle çok fazla kan kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehit oldu.

 

Ruhuna Fatiha

 

Fırat Çakıroğlu Belgeseli ;

 

 

 

Hakkında turkmilliyetcisi

İlginizi Çekebilir

Savcı Bey İsyanı

Savcı Bey İsyanı

Murad Gazi, son seferlerinin ardından Bursa’ya dönmeyip Rumeli’de kalmıştır. Bu süre zarfında Başkent olan Bursa’nın …

2 Yorumlar

  1. çok ciğerimiz yandı haberini aldığımızda . Sayenizde ruhuna bir fatiha gönderdik kardeşimizin. Mert Fırat yiğit Fırak mekanın cennet olsun. Allah ailesine sabır ve metanet versin.

  2. antalyatransfer

    Allah ailesine sabır versin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir